עו"ד יורי גיא רון בכנס השנתי השמיני של לשכת עורכי הדין באילת

כנס המשפטנים הגדול בישראל – יתקיים השנה באילת בין התאריכים ה – 25 עד ה – 29 במאי 2008.

הכנס יעסוק בסוגיות הבוערות והחשובות ביותר על סדר היום הציבורי בישראל: ועדות חקירה ובדיקה, הפרדת רשויות, חוקה, עסקאות טיעון, מוסד היועץ המשפטי לממשלה, הגנה על רוכשי דירות, מערכת המשפט בעידן עבריינות גואה, מעמדם של חושפי שחיתויות, תפקיד התקשורת, איסור פרסום, חוק "האח הגדול" והגנת הפרטיות, פרה רולינג וחוות דעת משפטית ועוד. במהלך הכנס יתקיימו עשרות מושבים, שבהם ידונו הנושאים הנ"ל ונושאים אקטואליים רבים אחרים במגוון תחומי המשפט.

במהלך הכנס יחולקו אותות "יקיר/ת המקצוע" ו – "נשים במשפט" למשפטנים ומשפטניות בכירים. כמו כן, מתוכננים מספר אירועים חגיגיים בהשתתפות בכירי מערכת הממשל והמשפט, שופטים, אורחים מחו"ל, אנשי רוח ספרות ותרבות.

את הכנס מארגן המכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין, בראשותם של עו"ד יוסי מנדלסון המשמש גן כיו"ר ועדת הכנס ועו"ד אורנה לין. עו"ד איתן ארז משמש כיו"ר הכנס.

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא רון, ציין כי "על סדר יומה של מדינת ישראל עומדות סוגיות משמעותיות, אשר ניתן לקדם ולפתור רק באמצעות דיון ציבורי, כפי שנעשה בכנס הקרוב. נתייחס גם לסוגיות מעניינות נוספות העומדות על סדר היום המשפטי, וכל זאת בחברת בכירי עורכי הדין והשופטים בישראל, בכירי הממשל ומומחי האקדמיה הטובים במדינה".

עו"ד יוסי מנדלסון, אמר כי "הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין יעסוק במגוון נושאים אקטואליים, ציבוריים ומקצועיים. בכירי המשפטנים וקובעי המדיניות בישראל כבר אישרו את בואם, וייקחו חלק בכנס השנה".

 

נכתב במגזין עורך הדין, מאי 2008.